У Сумах водій не встиг проскочити під шлагбаумом

Патрулюючи вулицю Білопільський шлях, екіпаж патрульних помітив автомобіль Hyundai Tucson, водій якого проїхав через залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора, водночас у момент його проїзду шлагбаум переїзду також почав опускатися.

Водій пояснив, що дуже поспішав, тож і сподівався швидко проїхати переїзд. Відносно керманича інспектори склали протокол за частиною 2 статті 123 КУпАП (в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений).

Санкція статті передбачає штраф у розмірі 850 гривень з оплатним вилученням транспортного засобу в його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу в його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу в його власника чи без такого. Рішення прийматиме суд.

Патрульна поліція Сум звертає увагу, що елементарне порушення правил безпеки при проїзді залізничних переїздів часто призводять до ДТП із тяжкими наслідками, тож закликаємо громадян дотримуватися вимог встановлених законом.

Поділитися в соціальних мережах