У Сумах водій вигнав з маршрутки батьків героя АТО

Про це учора, 23 листопада, під час прес-конференції в Сумському прес-клубі повідомив директор Інформаційного центру бійців АТО Вадим Дубодєлов. За його словами, подія сталася у День Свободи і Гідності з батьками бійця-сумчанина, який загинув у АТО, Героя України Олександра Аніщенка.

У той цей день батьки їхали на зустріч із знайомими. Заходячи до маршрутки, показали посвідчення, які дають їм право на безкоштовний проїзд. Водій навідріз відмовився везти двох пасажирів-пільговиків, вимагаючи, щоб один із батьків покинув транспортний засіб. Далі почав лаятися, говорячи, що таких, як уже вбитий Олександр Аніщенко, він би й сам розстрілював.

За словами Вадима Дубодєлова, батьки запам’ятали номер автомобіля. Коли ж вдалося зв’язатися з власником маршрутки, той повідомив, що у нього немає автомобіля з таким номером.

«Це випадок, який ставить діагноз всьому нашому суспільству. Нетолерантність суспільства, його неготовність адекватно сприймати дійсність. У нас в місті 43 родини воїнів, загиблих в АТО, по області таких 130. Щодо їх захисту є відповідний закон, який має виконуватися», — наголосив Дубодєлов.

На його думку, відмовившись везти батьків Олександра Аніщенка, водій порушив законодавство, тому в якості реакції на таку поведінку водія міська влада має забрати маршрут у власника і оголосити на нього новий конкурс.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах