У Сумах водія старенького ВАЗу оштрафували на 40 тисяч гривень

16 листопада, близько 21-ї години, сумські патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого порушував ПДР на вулиці Чапаєва. Спілкуючись з керманичем, інспектори помітили, що він має явні ознаки алкогольного сп’яніння, а водійського посвідчення при собі він не мав.

Під час перевірки за наявними базами полісмени виявили, що у січні та лютому цього року на нього вже складали адміністративні матеріали за частиною 1 та 2 статті 130 (керування у стані сп’яніння та повторне керування у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП. У обох випадках чоловік відмовлявся пройти освідування на стан сп’яніння.

Цей випадок не став виключенням. У присутності двох свідків 52-річний водій відмовився пройти освідування на алкотестері та у медичному закладі.

Полісмени склали на нього адміністративні матеріали за частиною 3 статті 130 (керування у стані сп’яніння, особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за вказане правопорушення) та частиною 3 статті 126 (керування транспортним засобом особою позбавленою права керування) КУпАП.

Санкція частини 3 статті 130 КУпАП передбачає штраф у розмірі 40 800 гривень з позбавленням права керуванням транспортними засобами на строк 10 років.

Поділитися в соціальних мережах