У Сумах виник черговий скандал навколо “Романтики”

Біля колишнього молодіжного центру «Романтики» почали прокладати труби, а на розриття дозволу не мають. Роботи ведуть близько двох тижнів. Як повідомили в Інспекції благоустрою – риють незаконно.

“Дозвільні документи у них відсутні, інспекцією складено два протоколи, зараз вони подають заяви, мінімальний штраф 850   грн, максимальний 1700”, – коментує заступник начальника управління інспекції з благоустрою м. Суми Микола Яковенко.

Володимир Биков, екс-головний архітектор Сум пояснив, що ця територія за генеральним планом належить до рекреаційних, будь-які роботи на ній мають проводити за дозвільною документацією.

Як переможець тендеру ТОВ “Топаз”, яке реконструює будівлю, так і виконавець робіт із заміни тепломережі – підрядник – ТОВ «Каскад – С», коментарів із цього приводу поки не дають.

У бюджеті цього року на реконструкцію «Романтики» мають 5 млн грн. Весь проект оцінений у понад 23 млн. Прокуратура Сумської області наразі оскаржує тендер на оновлення колишнього молодіжного центру. 19 вересня у Господарському суді Сумської області має відбутись слухання справи.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах