У Сумах вирішили, коли вмикати опалення в квартирах

Згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, яка засідала сьогодні, 12 жовтня, в мерії, подавати тепло в будинки сумчан почнуть з 17 жовтня. Цього ж дня тепло пустять і в сумські школи. Батареї дитсадків і медустанов міста потеплішали вже з початку цього тижня.

Рішення про повномасштабний старт опалювального сезону в Сумах 17 жовтня було прийнято на підставі даних обласного гідрометеоцентру про погодні умови на найближчий час, пише gorod.sumy.ua.

Так, до 17 жовтня середньодобовий температурний режим збережеться в межах санітарної норми – вище + 8 ° C, потім почнеться зниження температури: 14 жовтня – + 8,5 ° C, 15 жовтня – + 8,5 ° C, 16 жовтня – + 9,5 ° C, 17 жовтня – + 11,5 ° C, 18 жовтня – + 7 ° C.

На засіданні комісії з доповіддю виступила представник відділу охорони здоров’я, яка повідомила, що всі медустанови міста вже з теплоносієм, крім двох педіатричних відділень, двох жіночих консультацій та поліклініки №2, які підключаються разом з житловим фондом.

Начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко повідомила, що всі дитсадки міста з теплом, крім чотирьох, де були проведені заходи з енергозбереження. Там температурний режим зберігається на належному рівні. Також вже до тепла підключено школа №5 і сьогодні підключать ще дві школи №№1, 4.

Тепловики відзначили, що обладнання та житловий фонд міста до пуску тепла готові.

Таким чином, було прийнято рішення розпочати повномасштабний опалювальний сезон 17 жовтня. Згідно з графіками, всі будинки отримають тепло протягом п’яти днів.

Поділитися в соціальних мережах