У Сумах визначили, хто з громадських діячів увійде до складу Координаційної ради

4 травня відбулася спільна зустріч кандидатів до складу Координаційної ради з питань соціального (партіціпаторного) бюджету м. Суми від громадськості.

Нагадаємо, що в березні-квітні протягом трьох тижнів тривала онлайн-реєстрація сумчан, які бажають увійти до Координаційної ради. Подали свої анкети 12 городян, усіх їх запросили на зустріч. Хто не міг прийти, мав можливість направити свого представника. На зустріч прийшли сім кандидатів і представники від Максима Гарбуза. Усі присутні мали змогу розповісти про себе, свій досвід і мотивації до роботи в складі Координаційної ради. Про відсутніх кандидатів також озвучили інформацію, яку вони подавали в своїх анкетах.

Шляхом голосування визначили громадських діячів, які увійдуть до складу Координаційної ради: Максим Корнієнко (громадська комісія з питань бюджету), Наталія Винниченко (ГО «Освітньо-правозахисний координаційний центр», співголова Координаційної ради), Віктор Сергієнко (працівник СНАУ), Галина Ігнатьєва (ГО «Сумщина активна», автор проектів громадського бюджету), Надія Отич (голова квартального комітету №57, автор проектів громадського бюджету), Тетяна Журба (Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізаціі населення, член Координаційної ради), Олексій Балагуровський (ГО «Альтернативна думка»). Решта кандидатів – у резерві.

Нагадаємо, що до складу Координаційної ради входять 19 осіб – 7 представників громадськості, 7 представників виконавчих органів міськради і 5 депутатів міськради (представники постійних комісій). Раз на два роки відбувається ротація персонального складу ради.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах