У Сумах визначили кращих кондитерів

Учора, 2 вересня, у Сумах вдруге провели конкурс «Кращий кондитер».

До уваги глядачів та членів журі учасники презентували 26 тортів, які змагалися за першість у 4 номінаціях: «Рідне місто Суми», «Казковий світ або моє дитинство», «Солодкі фантазії» та «Художні роботи з пряничного тіста». Вони були затверджені рішенням виконавчого комітету.

За словами заступника начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галини Доценко, загалом у конкурсі беруть участь підприємства ресторанного господарства і навчальні заклади, які готують фахівців у цій сфері.

Перемогу у цьогорічному конкурсі здобули кондитери закладів «Гламур», «Шалена шкварка», «Ванілла», «Прянікс». Серед представників навчальних закладів перемогли кондитери Сумського міжрегіонального вищого профучилища та Сумського центру професійно-технічної освіти, харчових технологій, торгівлі і ресторанного сервісу. В якості подарунків вони отримали смартфони, решта учасників теж отримали призи за участь.

Після завершення конкурсу присутніх на заході сумчан пригостили смачними виробами. Гості поласували смаколиками, проте прибирати за собою, ймовірно, навчилися ще не всі.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах