У Сумах забруднилось повітря

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії інформує про стан забруднення атмосферного повітря в Сумах за лютий нинішнього року. Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводилися щоденно на трьох стаціонарних постах. Протягом місяця відібрано та проаналізовано 1054 проби атмосферного повітря.

Так, середньомісячні концентрації пилу перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі в 1,3 раза, формальдегіду – в 1,1 раза, діоксиду азоту – в 1,5 раза. Інші інгредієнти, що визначалися, були нижче або на рівні санітарних норм.

У порівнянні із січнем 2017 року зросла середньомісячна концентрація азоту та діоксиду азоту, рівень забруднення пилом та формальдегідом зменшився, а діоксидом сірки, оксидом вуглецю, аміаком залишився майже на попередньому рівні. Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в лютому не фіксувалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у складав 11-13 мкР/год, та не перевищував допустимих значень, повідомляють у меріх Сум.

Поділитися в соціальних мережах