У Сумах затримали нелегала, який приїхав шукати дружину

У Сумах працівники поліції та міграційної служби виявили 30-річного громадянина Вірменії, який порушив правила перебування в країні та протягом останнього року незаконно проживає на території України.

«Зі слів чоловіка, на Україну приїхав у пошуках дружини, яку знайшов у одному із сіл Роменського району, де і мешкає, – коментує Володимир Кравченко, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП – До Сум приїздив же за покупками. А в майбутньому, зазначив він, планував повернутись на Батьківщину, аби зібрати всі необхідні документи для подальшої легалізації на території України, та не встиг».

У відношенні порушника працівники міграційної служби склали адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», а у відношенні його цивільної дружини за ст. 205 КУпАП за невжиття заходів, спрямованих до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців. Також чоловіку надали десятиденний термін для самостійного полишення території України, в іншому разі його будуть вимушені депортувати до країни походження.

Поділитися в соціальних мережах