У Сумах затримали вантажівку з контрабандою тютюна

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно з працівниками УСБУ у Сумській області викрили канал конрабандного постачання до країн Європи контрафактної тютюнової продукції.

У ході операцій «Акциз-2016» та «Рубіж – 2016» працівниками отримано інформацію про транспортування значної партії тютюнових виробів сумнівного походження.

Проведеними заходами сьогодні, 27 грудня, у передмісті Сум зупинено вантажний автомобіль (фуру), у результаті огляду якої виявлено партію цигарок іноземного виробництва «Ashima» без марок акцизного податку, що транспортувалася під виглядом вантажу пластикових виробів згідно супровідних документів.

За наявною інформацією виявлена тютюнова продукція має контрабандне походження, перевозилася територією України за підробленими документами та призначалася для реалізації на території країн Європи без сплати відповідних податків.

З незаконного обігу вилучено близько 40 м3 контрафактної тютюнової продукції (близько 300 тисяч пачок) орієнтовною вартістю близько 9 млн гривень.

У даний час проводяться невідкладні заходи щодо встановлення всіх обставин незаконної діяльності.

Поділитися в соціальних мережах