У Сумах завершують будівництво центру реабілітації АТОшників

У Сумах завершують будівництво комунальної установи «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей».

Під його розміщення виділили занедбану будівлю у військовому містечку. Із серпня почалась її реконструкція. На роботи з міського бюджету було виділено 7,5 млн грн, з яких уже освоїли 3,5 млн грн.

Наразі завершується відновлення фасаду, покрівлі, а також тривають малярні роботи. За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія Шилова, завершити будівництво даного об’єкта планують до кінця поточного року. На наступний рік можуть перенестися лише роботи з благоустрою.

Директор КУ «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» Геннадій Лісовенко розповів, що основний наголос у своїй діяльності робитимуть на наданні фізіотерапевтичних послуг. На території установи працюватимуть дві спортивні зали, масажні кабінети, водолікарня. Для цього планують звернутися до депутатів міської ради з проханням виділити кошти на закупівлю необхідного обладнання.

Для потреб отримувачів послуг буде набрано кваліфікований штат медичних працівників, організована робота психолога, юриста тощо. Поки ж Центр у міру можливостей працює при департаменті соціального захисту населення (вул. Харківська, 35, кабінет № 204).

Поділитися в соціальних мережах