У Сумах жителі котеджів 5 років не мають поштової адреси

Жителі так званого сумського «котеджного містечка», розташованого в районі Веретенівки, ось уже більше 5 років оббивають пороги інстанцій з одним проханням – закріпити за об’єктами житлової нерухомості поштову адресу.

Як стверджують люди, до офіційного звернення до міської влади, вирішити питання пропонували «сумнівні парламентарії», визначивши ціну питання в 20 тис. грн. Тому щоб не допустити в подальшому шахрайства з боку невідомих осіб, було прийнято рішення поставити крапку в цьому питанні прямо під час чергового засідання виконкому.

З часу зведення 18 будинків і до сьогоднішнього дня, за словами самих власників, фактична адреса не використовується. «Таксі, швидкій, поліції та іншим міським службам ми називаємо адресу, яка звучить як Веретенівка, Котеджне містечко і номер будинку», – звертають увагу членів виконавчого комітету Сумської міськради місцеві жителі.

Порадившись і розглянувши кілька варіантів назви зазначеної території, визначилися з висновками. «Поки що так зване «котеджне містечко» в цьому районі одне, але, якщо в майбутньому з’являться ще кілька, то виникне колізія. Тому доцільно залишити назву вулиці, тобто Веретенівська, але при цьому додати дроби, тобто почати нумерацію з 1/100, наступний – 1/101 і далі по порядку», – виніс вердикт головний архітектор Сум Андрій Кривцов.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах