У Сумах змагалися кінологи з усієї країни

У Сумах пройшов Відкритий  Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог» –  під патронатом Національної поліції. Протягом двох днів юні кінологи демонстрували навички своїх улюбленців у подоланні смуги перешкод, курсу слухняності та захисній службі.

Відкрилися змагання парадом юних кінологів: тридцять шість учасників з 16 областей України разом зі своїми улюбленцями пройшли перед трибунами глядачів. Після урочистостей виступили курсанти Сумського державного ліцею з посиленою фізичною підготовкою «Сумський кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка з показовою програмою, на якій демонстрували свою фізичну підготовку, прийоми самозахисту та елементи акробатики.

Затим розпочалися самі змагання. Юні кінологи зі своїми улюбленцями різних порід – мисливських, службових і декоративних – демонстрували свої навички в подолання смуги перешкод (аджиліті), курсу слухняності та захисній справі. Кожен виступ супроводжувався підбадьорливими вигуками з трибун та гучними оплесками. Проте найбільшої симпатії та найпалкішу любов серед глядачів набула наймолодша учасниця Чемпіонату – п‘ятирічна Ліза Шинкарьова, котра зі своїми чотирма вихованцями взяла участь майже у всіх видах змагань.

Поряд зі стадіоном, на якому йшли змагання, для всіх цікавих працівники спецпідрозділу НПУ «Корд» розгорнули експозицію техніки, зброї та захисного спорядження, якими послуговуються під час виконання службових та бойових завдань, працівники патрульної поліції продемонстрували службовий автомобіль. Окрім того, для глядачів та вболівальників працювала польова кухня, тож всі бажаючої мали можливість скуштувати гречану кашу з м‘ясом та посмакувати справжнім українським чаєм, завареним на травах.

За підсумками змагань в командній першості перемогла команда сумчан – саме вони піднялися на першу сходинку почесного п‘єдесталу. Друге місце зайняла команда Дніпропетровської області, «бронзу» вибороли представники Кіровоградської області. Загалом же жоден зі спортсменів не залишився без нагороди, подарунки та подяки за підготовку команд отримали також і тренери учасників.

pm87image004

pm141image010

pm439image001

pm564image009

pm625image007

pm746image005

pm859image008

pm798image012

Поділитися в соціальних мережах