У Сумах знайшли вибухівку

Незважаючи, на те, що після закінчення Другої світової війни минуло вже понад сімдесят років, з настанням весняно-польових та земляних будівельних робіт, громадяни все ще натрапляють на старі іржаві боєприпаси. Ці знахідки є дуже небезпечні для оточуючих, а необережне поводження з ними може легко спричинити трагедію. За останню добу до поліції Сумської області надійшло три повідомлення про подібні знахідки.

Так у Сумах 31-річний місцевий житель, біля залізничного переїзду по вулиці Тополянська, неподалік від елеватора, виявив сигароподібний металевий предмет, покритий шаром іржі та бруду, схожий на снаряд великого калібру. На місце знахідки прибула слідчо-оперативна група поліції та працівники вибухотехнічного підрозділу ГУНП. Виявилося, що це й справді снаряд калібру не менше 152 мм, та ще й споряджений тротилом.

Під час проведення посівних робіт, на відстані близько кілометра від села Карабутове Конотопського району місцеві жителі виявили 76 мм артилерійський снаряд часів минулої війни. А у полі, на відстані одного кілометру від села Черневого Глухівського району, було виорано гранату РГД-33, що є досить небезпечним боєприпасам.

Біля кожної з небезпечних знахідок поліція виставила охорону, до приїзду саперів, які й знищили знайдені міни у безпечному місці, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах