У Сумах знову судять шкуродера, який зарізав собаку на очах у людей

У Зарічному районному суді міста Суми повторно слухатимуть справу щодо чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві собаки. 21 листопада підготовче засідання не відбулося, бо потерпіла сторона (волонтер) не змогла бути на ньому присутньою. Нагадаємо, подія сталася у березні на ринку Хіммістечка: чоловік на очах людей зарізав песика, від отриманих травм бідолашна тварина померла у ветклініці.

У Сумському товаристві захисту тварин розповідають, що у суді шкуродер брутально поводив себе із волонтерами, тобто ні про яке каяття у скоєному немає і мови.

“В суде продолжают рассматривать дело живодера, убившего весной песика на рынке Химгородка. Сегодняшнее заседание перенесли, так как по важным личным обстоятельствам в суд не смогли прийти Александр Владимирович и Оксана (девушка, доставившая раненого Мишу в клинику в тот злосчастный день). Кстати, Оксану, испытавшую колоссальный шок и боль, пока так и не признали в деле потерпевшей. Однако, мы решительны в своем убеждении, и Сыпленко Александр Владимирович снова ходатайствовал перед судом о придании Оксане статуса потерпевшей.
За несколько минут общего нахождения в суде адвокат Александра Сыча успел спровоцировать словесную перепалку с несколькими волонтерами, пришедшими на заседание, и вел себя цинично и некорректно. К сожалению для его подзащитного, такого адвоката вряд ли можно назвать профессионалом.
Мы же непоколебимы в своем намерении довести дело до конца, так как правда за нами”, – пишуть зоозахсники на своїй сторінці у Фейсбуці.

13 червня Зарічний районний суд міста Суми визнав чоловіка винним та призначив покарання за цим законом у вигляді арешту на три місяці. 7 листопада 2017 року Апеляційний суд Сум скасував рішення першої інстанції та призначив новий розгляд. Клопотання до апеляційної інстанції подали всі сторони процесу.

Відео: http://tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах