У Сумах зник 13-річний хлопчик із спецзакладу

Поліція міста Суми розшукує тринадцятирічного підлітка, що вчора вранці покинув центр соціально-психологічної реабілітації дітей області і до цього часу не повернувся.

Сумським відділом поліції розшукується вихованець Сумського центру соціально — психологічної реабілітації дітей області неповнолітній Риженков Анатолій Вікторович, 21.03.2003 р.н., уродженець Путивльського р-ну, с. Бунякіно, учень 8-го Б класу школи № 22 м. Суми. Хлопець вранці 8 лютого пішов з Сумського центру соціально — психологічної реабілітації дітей області, який розташований за адресою: м. Суми вул. Ковпака 37, до середньої школи №22, що розташована за адресою: м. Суми, вул. Ковпака 57, та до теперішнього часу не повернувся. Учні бачили підлітка вранці біля школи, але на заняттях у класі він був відсутній. На даний час місцеперебування 13-річної дитини невідомо.+

Прикмети Риженкова А.В.: на зріст 157 см, вага 50 кг, худорлявий, обличчя продовгувате, ніс широкий, губи пухлі, очі карі, брови густі, волосся темне.

Був одягнутий: в червоні джинси, темно-сіру коротку куртку (пуховик), чорні ботинки, чорну шапку, при собі мав рюкзак через плече.

Шановні громадяни! Якщо вам відоме місцезнаходження та обставини зникнення цього неповнолітнього, прохання терміново повідомити поліцію за телефонами: 066-146-81-35, 050-407-31-02 або 102.

Поділитися в соціальних мережах