У Сумській міськраді стало ще більше чиновників

Кількість працівників у структурних підрозділах Сумської мерії збільшилася ще на сім штатних одиниць. Таке рішення прийняли депутати міськради на сесії 25 жовтня. Спочатку проектом рішення пропонувалося додати 11 штатних одиниць.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи міськради Андрій Антоненко пояснив, що три додаткові одиниці потрібні в службу у справах дітей (у зв’язку з тим, що на законодавчому рівні змінилися нормативи щодо кількості працівників служби на кількість дітей, які проживають в місті); ще три одиниці – в ЦНАП; одна – в його відділ (в зв’язку зі збільшенням обов’язків та обсягу роботи) і чотири одиниці – в департамент інфраструктури (в зв’язку з реорганізацією, яка там зараз проводиться).

Однак депутати були згодні не зі всіма пропозиціями, тому вирішили голосувати по кожному структурному підрозділу окремо. В результаті введення додаткових штатних одиниць було підтримано по всіх запропонованих підрозділам, крім департаменту інфраструктури. У підсумку загальна штатна чисельність Сумської мерії збільшилася з колишніх 753,5 до 760,5 одиниці, пише Ваш Шанс.

Поділитися в соціальних мережах