У сумському повітрі перевищені санітарні норми

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті за травень поточного року.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на трьох стаціонарних постах. Протягом травня відібрано та проаналізовано 1226 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі в 1,4 раза, пилу та діоксиду азоту – в 1,3 раза. Інші інгредієнти, що визначались, нижче або на рівні санітарних норм. Перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій із жодної домішки не зафіксовано.

У порівнянні з квітнем зросла середньомісячна концентрація формальдегіду, рівень забруднення пилом та діоксидом азоту зменшився, а діоксидом сірки, оксидом вуглецю, оксидом азоту та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в травні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у травні складав по місту11-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

Поділитися в соціальних мережах