У Сумському районі підприємець набив кишені на дитсадочку “Чебурашка”

Сумським відділом Сумської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, який обвинувачується в заволодінні бюджетними грошовими коштами та складанні завідомо неправдивих офіційних документів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що між Великочернеччинською сільською радою Сумського району та ФОП укладено договір про виконання реконструкції покрівлі ДНЗ «Чебурашка». У подальшому підприємець, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою незаконного заволодіння грошовими коштами державного бюджету для особистого збагачення, вніс до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості.

Відповідно до висновку комплексної судової будівельно-технічної експертизи, вказані відомості по 35 позиціям не відповідають об’ємам та матеріалам фактично виконаних ФОП будівельних робіт по реконструкції покрівлі ДНЗ.

Як повідомив начальник Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Роман Харитоненко, вартість завищення об’ємів робіт та матеріалів становить близько 150 тис. грн.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст.191 та ч. 1 ст. 366 КК України. Підприємцю загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах