У Сумському районі згоріло чотири будівлі

24 жовтня на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в літній кухні у с. Сад. За словами очевидців події, пожежний підрозділ із Сум прибув на місце виклику оперативно, і  через декілька хвилин пожежу було ліквідовано. Унаслідок події вогнем знищено фронтон на площі 6 м2, покрівлю на площі 4 м2. Пожежею пошкоджено покрівлю на площі 1 м2. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

25 жовтня надійшло повідомлення про пожежу в неексплуатуємій будівлі у селі Старе Село Сумського району. Унаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 130 м2, двоє дерев`яних воріт. Пошкоджено дерев`яні двері. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при спалюванні сміття.

26 жовтня надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Андріївці. Завдяки оперативним діям рятувальників у результаті пожежі людські жертви відсутні, шкоди здоров`ю людей не завдано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, особисті речі, майно, перегородки на площі 15 м2, підлогу по всій площі. Пошкоджено зовнішнє облицювання стін на площі 60 м2. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей.

Того ж дня, 26 жовтня, на лінію служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в навісі у селі Юнаківка. Унаслідок пожежі вогнем знищено стіну на площі 2 м2. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей, передає Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах