У Сумському центрі обслуговування платників можна безкоштовно отримати цифровий підпис

Як повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області, протягом січня-вересня поточного року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів, який діє при ДФС на Сумщині, скористалися 4718 осіб.

За його словами, клієнтам центру видано 7785 посилених сертифікатів відкритих ключів. За безкоштовними електронними ключами до центру звернулося майже 3197 фізичних осіб. Кількість юридичних осіб, які стали власниками електронних ключів -1521.

“Мати цифровий підпис сьогодні стало майже необхідністю, особливо враховуючи впроваджене електронне декларування доходів. Фіскальна служба, на відміну від комерційних структур, надає цю послугу безкоштовно. Отримати цифровий підпис можна у Центрі обслуговування платників при ДПІ у м. Сумах, за адресою: м. Суми, Покровська площа, 2”, – зазначив Олексій Мазуренко.

Керівник ГУ ДФС у Сумській області також нагадав, що посилені сертифікати відкритих ключів, видані Центром, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Загалом від початку своєї діяльності центр обслуговує майже 56233 електронних ключів.

Поділитися в соціальних мережах