У сумських бродячих собак з’явився директор

На апаратній нараді в мерії Сум стало відомо, що у КП «Центр догляду за тваринами» нарешті з’явився директор, а значить – є надія, що в найближчому майбутньому бродячими собаками в місті почнуть займатися впритул. Як то кажуть, не минуло й півроку. А точніше – півтора.

Нагадаємо: ще в серпні 2015 року міськрада затвердила нові правила поводження з тваринами на території Сум, згідно з якими регулювання чисельності бездомних тварин шляхом евтаназії було заборонено. Передбачалося створити центр гуманного поводження з тваринами. Після цього КП «Сумижилкомсервіс» припинило відстріл бродячих собак у Сумах, і в очікуванні «гуманного поводження» вони (собаки) стали безперешкодно розмножуватися і господарювати по всьому місту. Спеціалізоване КП «Центр догляду за тваринами» було створено рішенням сесії міськради тільки рік потому – у листопаді 2016-го, але до сих пір так і не запрацювало. Головним чином через те, що в мерії ніяк не могли визначитися з кандидатурою директора. Їх було кілька, в основному – з числа представників громадських організацій із захисту тварин. Однак остаточний вибір міського керівництва виявився вельми несподіваним – директором КП «Центр догляду за тваринами» став Володимир Семенович Руденко.

Володимир Руденко – 1949 року народження (у листопаді цього року йому виповниться 68 років). З 1990 по 1994 роки він був депутатом Сумської облради, в 2006-2010 роках – депутатом Сумської міськради п’ятого скликання від фракції екс-мера Геннадія Мінаєва «Нічний дозор» і головою постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. З 2008 по 2011-й працював директором КП «Сумижилкомсервіс», яке на той момент займалося експлуатацією міського полігону ТПВ у селі Великий Бобрик та виловом бродячих тварин в Сумах. У липні 2010-го Мінаєв звільнив Руденка з посади директора КП «Сумижилкомсервіс» через критичну ситуацію на полігоні, яка, на думку екс-мера, склалася через те, що Руденко «геть ігнорував рекомендації з експлуатації полігону з боку як проектної організації, так і контролюючих органів». Однак Руденко оскаржив розпорядження мера про звільнення і поновився на посаді через суд. Проте у травні 2011-го Мінаеву таки вдалося звільнити його остаточно, на цей раз – за незадовільну роботу з вилову бродячих тварин і велику кількість покусаних городян.

На апаратці 24 квітня новоспечений директор КП «Центр догляду за тваринами» повідомив, що він зараз займається «організаційними питаннями», так що до собак справа поки що не дійшла.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах