У Тростянці урочисто відкрили ринок європейського рівня

Вихідним в Тростянці пройшло відкриття оновленого, сучасного денного ринку.

У лютому поточного року міська рада прийняла до комунальної власності ринок, який у народі називали “п’ятачок”. Його вигляд “прикрашали” металеві кіоски та старий зруйнований асфальт. Спільними зусиллям міської влади та підприємців тепер він перетворився на торгівельний комплекс європейського рівня.

Відкриття оновленого ринку пройшло урочисто. “Скажу відверто, що побудувати цей торгівельний комплекс було непросто. Коли виникла ідея, то вона знайшла як прихильників, так і тих, хто поставився до неї з недовірою. Люди не вірили, що будуть прозорі умови отримання місць під будівництво павільонів. Та потім переконалися, що все відбувається чесно і відкрито.

Об’єднавши зусилля – суб’єкти господарювання вклали кошти в спорудження павільонів, а міська влада – в благоустрій території ринку, ми тепер пропонуємо чудовий сервіс нашим городянам! Сучасний ринок – це і шанс для розвитку бізнесу, і нові робочі місця, й комфортні умови для продавців та покупців, а ще – яскравий приклад того, як можна власними силами, не чекаючи “манни небесної” зробити своє місто кращим!”, – заявив на відкритті міський голова Юрій Бова.

Оновлений об’єкт освятив настоятель Вознесенського храму отець Олександр, після чого підприємці вже розпочали роботу по обслуговуванню перших покупців.

vidkryttya-11

vidkryttya-3

vidkryttya-8

vidkryttya-10

vidkryttya-7

vidkryttya-12

vidkryttya-9

Поділитися в соціальних мережах