До центру Сум приїхали БТРи (фото)

Сьогодні, 6 грудня, військовослужбовці Сумського гарнізону проводять масштабні заходи з нагоди 26-ї річниці Збройних сил України.

Біля Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна військовослужбовці розгорнули виставку військової техніки, на якій представлені зразки техніки: БТР, БРДМ, зенітні установки та ін. У фойє театру працюватиме виставка стрілецького озброєння, спецзасобів, медичного обладнання тощо. З 12.00 на Театральній площі обласного центру можна скуштувати солдатську кашу.

Грамотами та медалями були нагороджені бійці, які проявили відвагу, мужність і високий професіоналізм при виконанні бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Джерело: shans.com.ua

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах