У центральному парку Сум пообіцяли встановити нові туалети

Сумська міська влада выдповіла на петицію «Туалети в дитячому парку” Казка” і парку ім. Кожедуба».

Сумчанка Анастасія Самойленко писала: «Хочеться звернути увагу на стан парків в нашому місті, де зазвичай, відпочиваючи, проводять багато часу дорослі з дітьми, а саме парк« Казка »та ім. Кожедуба. Можна і не говорити про те, що більшість каруселей мають жахливий вигляд – перефарбовані безліч разів, із проржавілими механізмами, які треба вже давно списати за терміном використання. Розумію, що коштів на придбання нових немає. Найбільше мене обурює відсутність НОРМАЛЬНОГО туалету в цих зонах відпочинку, тому що ті, які є в наявності зовсім не придатні для застосування, і більшість людей виконують свої життєві потреби серед оточуючих зелених насаджень.

Суть даної петиції зовсім проста – прохання поставити по кілька біотуалетів і зробити капітальний ремонт тих, що є».

Петицію підписали 278 сумчан.

Відповідь на електронну петицію:

«У 2016 році за кошти міського бюджету в дитячому парку« Казка »був проведений капітальний ремонт туалетів, і від відвідувачів парку нарікань на їх роботу в поточному році не було.

Також повідомляємо Вам, що відповідно до розробленої програми розвитку міського парку ім. І.М. Кожедуба, в 2017 році планується розробити його проект реконструкції та оновлення. У цьому проекті передбачається і проведення робіт по установці нових туалетів на території міського парку ».

Про атракціонах в парку «Казка» була окрема петиція.

Поділитися в соціальних мережах