У центрі Сум демонтують 12 МАФів (відео)

У Сумах на вулиці Набережна річки Стрілка просідає земля. Сталося це через поломку колектора, який під землею відкачує воду з вулиць Кондратьєва, Петропавлівської та прилеглих до них. Його збудували більше 40 років тому.

Для того, щоб поремонтувати колектор, необхідно посунути вбік будівлі – капітальні та не капітальні. Загалом – на 5 метрів. “Нам перешкоджають виконувати роботи будівлі, що залізли в охоронну зону. При розритті треба буде перекачувати стоки, треба перекривати Іллінську, написали ми попередження всім власникам, щоб вони зробили нам вільний доступ до мереж. Це всі приміщення, що стоять по праву сторону від “Укртелекому””, – говорить Йосип Тисівський, головний інженер КП “Міськводоканал”.

Першим почали демонтувати приміщення кафе. Роботи вели протягом дня. “Нас попросили це зробити, бо каналізацію прорвало і треба ремонтувати”, –прокоментував Алі, підприємець.

Усього мають знести, за інформацією “Міськводоканалу”, 12 малих архітектурних споруд. А ще є капітальні, побудовані у першій половині минулого століття.

Хто і коли видавав дозволи на будівництво малих архітектурних форм на каналізаційній мережі – у міськраді дізнатися не вдалося. У прес-службі повідомили: коментарів не дають, вивчають ситуацію.

Поділитися в соціальних мережах