У центрі Сум незаконно торгували ялинками

Про це повідомили в Управлінні «Інспекція з благоустрою міста Суми» та відділі торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, коментуючи результати передноворічної торгівлі в місті.

Торгівля живими ялинками на території міста тривала відповідно до рішення виконавчого комітету «Про організацію сезонної роздрібної торгівлі ялинками живими на території міста Суми у зимовий період 2017 року» за 30 адресами з визначених 39. Відповідно до поданих суб’єктами господарювання заяв, їм було видано 36 реєстраційних карток на встановлення об’єктів торгівлі.

Обстежуючи санітарний стан території міста у період торгівлі ялинками, інспектори виявили порушення рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою міста Суми». У результаті було складено 6 адмінпротоколів. Також було виявлено дві точки торгівлі живими ялинками у невизначених для цього місцях: по вул. Білопільський шлях і на перехресті вул. Засумської та Шевченка. Дана ялинкова продукція була конфіскована.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах