У центрі Сум перевізники зіткнулися з радикалами

Сьогодні, 1 лютого, близько 11:00 на вул. Кооперативній біля звичайного місця відправлення маршруток було помічено незвичайне скупчення людей.

Бусик організації пасажирських перевезень “SanAvto” був затриманий чи за участю представників ГО «Східний корпус», чи то безпосередньо ними. Близько одне до одного стояли представники цієї організації, поліцейські та група водіїв “SanAvto”, але однозначної інформації про те, що трапилося скласти з того, що говорили ці люди не вдалося.

Представник «Східного корпусу», який представився Сергієм, пояснив, що приводом для таких радикальних дій послужила аварія з машиною “SanAvto”, в якій загинули люди. Це сталося досить давно, але тільки тепер активісти з громадської організації стали проводити перевірки пакетів документів у всіх маршрутках, і якщо виявляється відсутність страховки або маршрутного листа або ще якогось документа, то складається акт.

Сергій назвав те, що відбувається, спільними діями з автодорожньої службою. Наскільки все це законно – стверджувати не беремося. Водії заявляли, що представники «Східного корпусу» вели себе досить радикально – обіцяли порізати колеса. Самі ж громадські активісти це заперечують. “Як саме вони саме вас затримували? – запитали одного з водіїв. – Вони що, перед переднім бампером будувалися, руками тримали?” Відповідь була заспокійливою: “Ну ні. Але в машину залазили, документи вимагали незрозуміло на якій підставі”.

Поліцію викликала служба “SanAvto”, як підтвердили її представники. Один із поліцейських уточнив чи навпаки спантеличив: «Нас викликала наша диспетчерська служба». І для громадян, які хвилювалися, додав: «Маршрутка виїде за своїм розкладом».

Сергій із «Східного корпусу» стверджує: вони будуть займатися всіма перевізниками. Працюючі в “SanAvto” водії кажуть, що таке відбувається поки тільки з ними. Ніяких остаточних висновків зробити наразі неможливо, але щось явно починається і значить чимось закінчиться.

До 14.00 у зазначеному місці було все як завжди. Уже або поки…

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах