У ЦЕНТРІ СУМ ПОМІТИЛИ РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ЗЕМЛІ

За словами міського голови Сум Олександра Лисенка, два тижні тому на території майбутнього стадіону по вул. Якіра, що в Сумах, почали з’являтися тимчасові загородження.

Мер припускає, що конструкції були встановлені жителями приватної території по вул. Люблінської, 45, що примикає до стадіону. Такі дії з боку сумчан Лисенко розцінює як рейдерське захоплення.

«Ми виділили гроші на проект, почали роботи і вже бачимо, що з’явився паркан і металеві стовпи 100х100. По-перше, не зрозуміло на якій підставі, по-друге, стовпи швидше за все забетонують і це не може не насторожувати», – звернув увагу колег на апаратній нараді вчора, 21 листопада, Олександр Лисенко.

Забудовник ігнорує не тільки зауваження з боку чиновників, але й звернення сусідів, які не хочуть бачити на території поля паркани. У «розвідку» для вивчення ситуації на місці мер делегував начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю. Чи вдасться Анатолію Довбні налагодити діалог із заповзятливим сумчанином, – повідомлять на черговій апаратній нараді.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах