У центрі Сум влашували масові обіймання

На Соборній вчора сумчан та гостей міста зігрівали обійми. Сумські волонтери влаштували акцію «Доброта врятує світ!». Присвятили її до Всесвітнього дня доброти.

“Таку акцію ми проводимо вперше, це – своєрідний перфоменс, для того, щоб зрозуміти, чи буде фідбек на таку подію, чи будуть люди підходити до наших волонтерів та їх обіймати. По всій Соборній у нас стоять вісім волонтерів з табличками типу “Обійми мене”, “Давайте грітися обіймами”. Як зазначають психологи, людині у день потрібно 8 обіймів, аби бути щасливою та мати гарний настрій”, – розповіла Анастасія Вихрова, організатор заходу.

Волонтерка Альона зазначила, що перехожі активно долучилися до акції: “До мене за 25 хвилин підійшло понад 20 людей різного віку. Це жінки, чоловіки й діти. Усі з посмішками, роблять компліменти та бажають хорошого дня”.

Мало хто зміг пройти повз позитивних та усміхнених волонтерів з яскравими плакатами. Обіймалися ті, хто йшов сам, та ті, хто з родиною. Деякі намагалися підійти до кожного учасника акції та обійняти.

“Я встигла обійняти трьох дівчат та одного хлопця. Враження неймовірні й дійсно стало тепліше”, – поділилася сумчанка Оксана.

Організатори залишилися задоволені результатом акції. “Як тільки ми прийшли люди не відразу почали підходити, але пізніше ситуація змінилася. Люди підходили по кілька разів та йшли по своїх справах з гарним настроєм і це означає, що ми свою місію виконали й зробили цей день трошки добрішим та веселішим для когось”, – розповіла Анастасія Вихрова.

Попри мінусову температуру сумчани у рамках акції обіймалися близько години.

Поділитися в соціальних мережах