У центрі Сум виявили вибухівку

Відлуння минулих війн. Застаріла вибухівка – артснаряди, міни, гранати. Вони й досі нагадують про себе. А натрапити на них можна будь-де: на присадибній ділянці, подорожуючи у лісі та навіть відпочиваючи на водоймищі. Весною кількість таких випадків значно збільшується. Так, лише упродовж 10 квітня місцевим населенням було виявлено 5 артилерійських снарядів (152, 122, 45 мм) та 1 протитанкову гранату часів Другої світової війни.

О 10:20 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що у м. Суми на вул. Садовій у приватному домоволодінні при проведенні демонтажу господарчої споруди власник натрапив на предмет, схожий на боєприпас. На місце виклику прибули рятувальники, які встановили, що знахідка 122 мм артснаряд.

О 14:20 у Роменському районі в с. Біловодське під час укладки водостічної труби у траншеї екскаватор відкопав, як пізніше було встановлено снаряд калібру 152 мм. Небезпечний предмет знаходився на відстані 30 м від житлових будинків.

О 18:00 шукачі металобрухту повідомили голові Валіївської сільради про те, що в 2 км від села у лісосмузі вони натрапили на кілька предметів схожих на вибухонебезпечні. Про це посадовець повідомив оперативні служби. Фахівці ідентифікували знахідку як 3 артснаряди і протитанкову гранату.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

img-677765198ba35cf3402ae7a33c93f763-v

Поділитися в соціальних мережах