У водія відібрали тюки з одягом

Сьогодні вранці військовослужбовці відділу «Велика Писарівка» спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» попередили спробу незаконного переміщення через українсько-російський кордон товарів народного споживання.

Реалізовуючи завчасно отриману оперативниками прикордонного відомства інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль за кількадесят метрів від держрубежу неподалік населеного пункту Порозок, що у Великописарівському районі, затримав автомобіль УАЗ української реєстрації. Керував транспортним засобом наш співвітчизник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

У кузові автомобіля вартові кордону виявили тюки з одягом в асортименті. Даний вантаж правопорушник намагався незаконно перемістити через кордон на територію Росії.

Наразі встановлюються всі обставини виявленого правопорушення. Автомобіль разом із товаром доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Громадянин затриманий до 3-х діб для встановлення особи, після чого за спробу незаконного перетинання державного кордону України та за порушення прикордонного режиму буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

Поділитися в соціальних мережах