У залі ігрових автоматів убили людину

Подія сталася у ніч з 5 на 6 червня у місті Охтирка – прямо у приміщенні залу ігрових автоматів на Дачному (де раніше було кафе «Пори року»). За дружбу з «однорукими бандитами» поплатився життям 48-річний місцевий житель: його застрелили.

Містом одразу поширилася інформація, що нещасний програв чималу суму грошей, за що й був убитий. Керівництво Охтирського відділу поліції від коментарів відмовилося по причині браку часу та аби не нашкодити слідству. Офіційний коментар дала керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова:

“В Охтирці 6 червня о 1-й годині ночі у приміщенні під вивіскою «Національна лотерея» було вбито чоловіка 1969 року народження. За фактом умисного вбивства під процесуальним керівництвом Охтирської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному правопорушенні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України.

На даний час за участю керівництва Охтирської місцевої прокуратури проведено огляд місця події. Було вилучено предмети, які зберігали на собі сліди злочину та мають значення для подальшого слідства. Наразі працівниками правоохоронних органів проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, а також встановлення особи злочинця”.

Джерело: roxolana.com.ua

Поділитися в соціальних мережах