У житловому будинку горіла газова плита

28 серпня о 19:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у дерев’яному житловому будинку на вул. Зоніщанська у с. Пустогороді Глухівського району. На момент прибуття вогнеборців горіли особисті речі та газова плита на кухні, а також утворилося задимлення. Гасіння ускладнювала захаращеність приміщення. Існувала загроза поширення полум’я на житлові кімнати помешкання.

О 19:40 загоряння локалізували та не допустили його подальшого розповсюдження, о 20:15 – ліквідували. Всього на гасіння було залучено 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Вогнем знищено особисті речі та газову плиту, пошкоджено підлогу на площі 2 кв. м, стіни на площі 4 кв. м, горище на площі 10 кв. м.

Цього ж дня о 18:44 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу гаражу на вул. Соборній у м. Кролевці. Про загоряння поінформувала господарка будівлі. Існувала загроза перекидання полум’я на розташовані впритул та поруч господарчі споруди. Залучивши на гасіння 4 чоловіки особового складу та 1 одиницю спецтехніки 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини, о 18:55 вдалося локалізувати загоряння та відвернути небезпеку. О 19:20 вогнеборці пожежу ліквідували.

Поділитися в соціальних мережах