Українець вирішив підзаробити на кордоні Сумщини

Двох громадян Азербайджану та нашого співвітчизника затримали вчора, 28 грудня, близько опівночі прикордонники Сумського загону біля кордону з Росією.

Інформацію щодо можливого порушення кордону правоохоронці отримали заздалегідь від співробітників оперативного підрозділу.  З метою затримання порушників до ймовірного місця незаконного перетину кордону було вислано додатковий прикордонний наряд від відділу прикордонної служби «Краснопілля». Уже невдовзі між російським н. п. Графівка та українським Тур’я охоронці кордону виявили та затримали автомобіль «SAIPA». Водій, громадянин України 1970 року народження, перевозив у ньому двох громадян Азербайджану.

З’ясувалося, що один з іноземців не мав документів на право перетину українського кордону, а інший – перевищив термін перебування в Україні, тому дістатися нашої країни вони вирішили, перетнувши кордон поза пунктами пропуску. У цьому їм погодився допомогти за грошову винагороду громадянин України.

На даний момент правопорушники затримані. Подальшу їх долю вирішить суд. Крім того, стосовно нашого співвітчизника було внесено інформацію до ЄРДР за ст. 332 ККУ “Незаконне переміщення осіб через державний кордон”.

Поділитися в соціальних мережах