УКРЗАЛІЗНИЦЯ НЕ ВІДГУКНУЛАСЯ НА ВИМОГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

 Як ми повідомляли, 4 лютого на привокзальній площі Конотопа відбулася акція протесту та збір підписів проти постанови Укрзалізниці щодо скасування посадок на деякі потяги, що зупиняються в місті. Простим розчерком пера національний перевізник позбавив сотні тисяч людей – а це мешканці не тільки Конотопщини, але й навколишніх районів, – залізничного зв’язку з Одеською, Хмельницькою, Чернігівською та Вінницькою областю.

Конотопські активісти, громадські організації та депутати неодноразово зверталися до керівництва ПАТ “Укрзалізниця”,  зустрічалися з першим заступником міністра інфраструктури паном Кравцовим та направили відкритий лист Президенту України. 4 лютого на мітинг у Конотопі, який загрожував перерости в блокування колій, приїхав заступник начальника департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення Олександр Красноштан. Він вислухав вимоги громади, та пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.

Як можна побачити на опублікованому відео, Укрзалізниця мала дати відповідь ще 7 лютого, проте минув майже тиждень, але віз і нині там. Національний перевізник зробив лише єдину поступку: з 4 лютого відновив продаж квитків у Одеському напрямку. Щоправда, односторонньо. Тобто, з Одеси на Конотоп все одно доїхати можна лише з пересадками. Виходити конотопцям на колії, чи спробувати ще раз вирішити проблему мирним шляхом?

На минулому тижні учасники транспортної комісії Конотопа знову збиралися на розширене засідання, аби вирішити питання: бути, чи не бути, виходити конотопцям на колії, чи спробувати ще раз вирішити проблему мирним шляхом. У результаті на засіданні ухвалили рішення направити звернення громади міста Конотоп Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, голові правління ПАТ «Українська залізниця» Войцеху Балчуну, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській, Голові Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярославу Дубневичу, членам Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ігорю Діденку та Олександру Сугоняці а також голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Клочку.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах