“Укрзалізниця” звинувачує конотопчан у контрабандних бізнес-турах до Москви

На офіційному сайті Південно-Західної залізниці з’явилась публікація про мітинг проти постанови Укрзалізниці, який відбувся в Конотопі 4 лютого. Експерти назвали статтю брудом і провокацією.

Стаття з’явилась на сторінках газети «Робітниче слово», яка належить Управлінню Південно-Західної залізниці. В публікації йдеться про те, що «розпіарена акція протесту» зібрала сотню громадян, які вимагали відновлення продажу квитків на поїзди московського напрямку. Пишуть, що основною причиною скасування посадки-висадки пасажирів стало порушення російських митних правил пасажирами з Конотопа. Начебто конотопці займаються «експортноспрямованим приватним м’ясним бізнесом», через який поїзди часто затримувалися на митних постах, а «УЗ» мала збитки та претензії від російських контролюючих органів.

«Телеграма ПАТ «Укрзалізниця» суттєво ускладнила конотопським м’ясовозам бізнес-тури до Москви», — пишуть в газеті. Повний текст можна почитати за цим посиланням: swrailway.gov.ua

Завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко назвав публікацію брудом та провокацією.

«Із статті видно, що це чистої води провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації у місті. Всі у цього Миколи Пацака [автора статті] погані. В дурнях опинилась міська влада, депутати, активісти та громада міста І офіційному сайту не соромно таке друкувати» — коментує експерт на своїй сторінці у Facebook.

«Явно замовлена Укрзалізницею стаття. Конотопці не здаються. Якщо так замість обіцянок Красноштана розібратись, то це вже справа честі», — пише голова постійної комісії Конотопської міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку Інна Пащенко.

Варто зазначити, що основною вимогою мітингувальників, які 4 лютого зібралися під стінами залізничного вокзалу в Конотопі, було повернення можливості посадки на поїзди №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ, з групою причепних вагонів Москва-Чернігів. Активісти вимагали повернення прямого сполучення з містами України.

З 4 лютого в Конотопі можна сісти на потяг №23 «Москва-Одеса», але у зворотньому напрямку продаж білетів заборонено. В «УЗ» коментують, що зупинку відкрили, щоб проаналізувати пасажиропотік та зробити висновки.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах