Уляна Супрун приїде на медичні раллі в Суми

Більше сорока команд бригад екстреної медичної допомоги з України та 7 міжнародних команд змагатимуться у своїй майстерності та фаховій підготовці.

«Вперше на Сумщині відбудеться безпрецедентний захід – широкомасштабна Науково-практична конференція з питань надання екстреної медичної допомоги та діяльності служби медицини катастроф у зоні АТО. У її рамках пройдуть змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Сумські медичні ралі-2017». Крім українських медиків, на Сумщину завітають команди із країн Прибалтики, Польщі, Молдови, Білорусі, Казахстану», – повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко.

Заходи розпочнуться 31 травня 2017 року о 9.30 у Сумах на площі Незалежності урочистим відкриттям і закінчаться 2 червня о 16.00 церемонією нагородження переможців змагань. Протягом цього часу бригади екстреної медичної допомоги будуть боротися за звання кращих у швидкості та фаховості надання медичної допомоги. Це будуть справжні ралі.

Команди змагатимуться на території дитячого табору відпочинку «Зоряний» ПАТ «Сумихімпром» (с. Вільшанка Сумського району). Суддями змагань будуть наукові працівники Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, кафедр екстреної медицини медичних вишів країни, тренери з європейських країн і США.

У програмі заходів також очікується проведення майстер-класів, конференції для керівників центрів екстреної медичної допомоги, Медичного форуму за участю представників сусідніх областей. На закриття ралі очікується приїзд в. о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.

«Чому такі представницькі змагання вирішили проводити саме у нас? Та тому, що минулого року в Харкові наша бригада виборола переможне місце і таким чином ми це право заслужили, – зазначив Сергій Бутенко. – Минулорічні змагання вкотре продемонстрували, що Сумщина має високопрофесійних фахівців, які надають якісну медичну допомогу жителям області. А цього року у нас буде можливість показати себе і на міжнародному рівні».

Поділитися в соціальних мережах