Управління НБУ в Сумській області припинило прийом поштової кореспонденції

У зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України в Сумській області (вулиця Г. Кондатьєва, 21), пов’язаної з реформуванням регіональної мережі, з 1 січня 2018 року припинено приймання поштової кореспонденції за вищезазначеною адресою.

Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюється за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і цін на дорогоцінні метали в брухті, приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належить резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Сум та Сумської області відбувається за адресою: м. Київ, пл. Контрактова, 2Б, 2-й під’їзд (тел: (044)230-17-69).

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах