Управління соцзахисту роздавало субсидії “направо-наліво”

Під час перевірки фахівцями Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діяльності управління соціального захисту в Белопільскій районній державній адміністрації було виявлено втрати на загальну суму понад 372 тис. грн. До такого висновку фахівці прийшли після вивчення нарахувань і виплат усіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів в управлінні соціального захисту населення

Зокрема, орган соціального захисту населення з 01.08.2015 по 30.11.2017 необгрунтовано надав субсидії на суму 370 тис. грн 47 громадянам, які не забезпечили своєчасної оплати належної частки фактично спожитих комунальних послуг, і двом громадянам, які надали недостовірні відомості про свій майновий стан. Крім того, зайво нараховано пільг з електропостачання на суму майже 1,4 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам ще під час ревізії відшкодовано та усунуто фінансових порушень на загальну суму 339 тис. грн. Результати ревізії були спрямовані в Конотопську місцеву прокуратуру.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах