Усю нерухомість чоловіка арештували за борг перед дітьми

Житель Охтирщини не зміг продати земельну ділянку через те, що заборгував більше 40 тисяч гривень аліментів власним дітям. Вчинити правочин йому не вдалося, бо через заборгованість виконавча служба наклала арешт на все його нерухоме майно. Така новина стала неабияким сюрпризом для нерадивого батька. Врешті-решт боржник вимушений був звернутися до державного виконавця «з повинною». Неабияк понервувавши, чоловік таки погасив усю суму боргу, чим ощасливив не лише колишню дружину, а і своїх дітей, про яких свого часу забув. 

А ось на Роменщині державний виконавець наклав арешт на транспортний засіб неплатника аліментів, тим самим змусивши його повернути на користь синів заборгованість в сумі майже 8 тисяч гривень.

Ще одного безвідповідального батька відшукали у м. Шостка. Певний час фактично він проживав у столиці. А коли повернувся на малу батьківщину, схоже сподівався що його заборгованість зі сплати аліментів у 95 тисяч гривень зникне сама по собі. Проте, не так сталося, як гадалося. Завдяки оперативній роботі шосткинського державного виконавця, заборгованість чоловік погасив повністю, і у максимально короткий термін. 

Поділитися в соціальних мережах