В Апеляційному суді – нові призначення

Сьогодні, 28 вересня, на загальних зборах суддівського корпусу Апеляційного суду Сумської області обрали заступника голови суду. Про це повідомляє прес-служба суду.

На посаду призначили секретаря палати з розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства Валерія Матуса. Також, за пропозицією голови суду, на новообраного заступника поклали ще й обов’язки судді-спікера кримінальної палати. «За» проголосували 8 із 9 представників Феміди.

Довідка: Матус Валерій В’ячеславович – корінний сумчанин. Має військову та юридичну освіти. У 1989 році закінчив Сумське вище артучилище, у 1998 році — Національну юридичну академію Ярослава Мудрого. Свою трудову діяльність розпочав у органах внутрішніх справ України, в яких пропрацював майже 8 років. У 1998 році став на стежку судочинства. П’ять років був суддею в Ковпаківському районному суді м. Суми, а з 2002 року виносить рішення іменем України вже в Апеляційному суді Сумської області.

Нагадаємо, 22 вересня головою Апеляційного суду Сумської області стала Наталія Литовченко, яка до призначення працювала заступником голови суду.

Поділитися в соціальних мережах