В автокооперативі горів гараж

Подія трапилася в Шостці.

Як повідомляє Управління поліції охорони в Сумській області, о 21:30 годині наряд реагування поліції охорони отримав сигнал про спрацювання охоронної сигналізації в одному з гаражів місцевого автокооперативу. Менше трьох хвилин знадобилося правоохоронцям, щоб прибути на місце події.

– Наближаючись до гаражу, ми помітили, що назовні, крізь щілини, пробивається дим, – розповів старший сержант поліції охорони Артем Амельченко.

Інформацію про пожежу було передано рятувальникам. Пожежники прибули відразу і за лічені хвилини запобігли розповсюдженню вогню на інші гаражі, а їх там, до речі, налічується понад 100.

– Причина пожежі наразі встановлюється, – каже полковник поліції Олег Антонюк, начальник Управління поліції охорони в Сумській області. – Однак, такі випадки – не рідкість. Завдяки сучасним засобам охоронної сигналізації, щорічно надходять десятки викликів, пов’язаних із загорянням.

Олег Антонюк також повідомив, що сучасні охоронні системи передають на пульт централізованого спостереження інформацію не тільки про непрошених гостей, але і про пожежу, що дозволяє уникнути значних матеріальних збитків.

46301045_1801892476599991_8717983591616741376_n

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах