В “Електроавтотрансі” вважають, що 1.75 грн за проїзд у тролейбусі – це дешево

У комунальному підприємстві «Електроавтотранс» вважають зростання вартості проїзду в автобусах і тролейбусах цілком обґрунтованим. За словами директора КП Віталія Однорога, зміна вартості проїзду – вимушений крок, який зроблений через незалежні від підприємства причини. Серед них він називає зростання у два рази вартості електричної енергії з 1 вересня 2016 року порівняно з 2015 роком; 30% ріст цін на паливно-мастильні матеріали та подвійне здорожчання запчастин і матеріалів, а також зміну заробітної плати.

Сумчанам пропонують купувати довгострокові місячні проїзні. Так при вартості проїзного квитка у 78,75 грн пасажир може здійснювати необмежену кількість поїздок на день.

«З такою пропозицією до сумчан щодо зменшення вартості проїзних квитків, підприємство сподівається на порозуміння городян, які надаватимуть перевагу комунальному транспорту», – наголосив Віталій Однорог.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року вартість проїзду у тролейбусі становить 1,75 грн, а у автобусі 3,00 грн. По Україні ж в середньому вартість проїзду у комунальному електричному транспорті становить від 2 до 3 грн.

Поділитися в соціальних мережах