В “Епіцентрі” піймали сумчанку з фейковими купюрами

Працівники управління поліції охорони затримали сумчанку, яка, знаходячись в приміщенні будівельного гіпермаркету на вулиці Героїв Крут, намагалася розрахуватися підробленою купюрою.

Касирка, отримавши від жінки-покупця банкноту номіналом 500 гривень, засумнівалася у її справжності, і додатково перевіривши купюру в променях ультрафіолету, покликала поліцейського, що ніс чергування в приміщенні магазину. Той попросив 29-річну жінку, затриматись, і в свою чергу викликав слідчо-оперативну групу поліції, яка прибувши на місце події зафіксувала факт виявлення фальшивих грошей та вилучила підробку.

Банкнота направлена на експертизу, а поліція взялася з’ясовувати її походження, в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Слідство триває

Поділитися в соціальних мережах