В Охтирці почалася виплата постраждалим від підтоплення

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Охтирської міськради прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям міста, які постраждали внаслідок підтоплення.

Починаючи з 2 травня, кошти почали надходити на рахунки громадян. Міський голова пояснив, що прийняте рішення стосується тих громадян, які надали необхідні документи, робота продовжується, заяви ще надходять, робоча група працює і відповідно до заяв, які будуть опрацьовуватися, буде надана матеріальна допомога охтирчанам.

Ігор Алєксєєв подякував усім членам робочих груп, які обстежували помешкання постраждалих охтирчан, управлінням капітального будівництва і житлово-комунального господарства, соціального захисту населення за проведену колосальну роботу з підтримки охтирчан. Міський голова зазначив, що вдячний тростянчанам, зокрема, голові Тростянецької ОТГ Юрію Бові, який надав сім сертифікатів для охтирчан та працівникам виконавчої влади міста, які на рахунок, відкритий у казначействі для постраждалих від підтоплення, перерахували свій одноденний заробіток.

Поділитися в соціальних мережах