В суботу Оксана Марченко знову з’явиться на телебаченні у революційному шоу

2 грудня о 20:30 на “Інтері” відбудеться прем’єра найочікуванішого телепроекту року – масштабного реаліті-шоу “Время строить”. Глядачі побачать, як за короткий час кардинально зміниться життя людей.

vremya-stroyt_1-vypusk_dnepr-4

У першому випуску “Время строить” – історія Павла з Дніпропетровської області. Чоловік пережив страшну трагедію. Він змушений був багато чому вчитися заново. Павло знайшов у собі мужність повернутися до активного життя, створив сім’ю, займається спортом. Він живе у складних житлових умовах, при цьому ніколи не скаржиться на життя і завжди допомагає іншим.

vremya-stroyt_1-vypusk_dnepr-2

Команда проекту “Время строить” та її лідер Оксана Марченко не лише побудують для сім’ї Павла новий будинок, але багато в чому іншому змінять життя цих людей.

Односельці Павла відразу не повірили, що таке можливо. Коли почалося будівництво, по селу поповзли чутки. Мешканці обурювалися, збиралися навіть влаштувати пікет. “Різне думали, – згадує жителька села Ірина. – Кому можуть будувати будинок у такому місці і так швидко? Депутату? Або ще комусь? Може, тут лазня буде для багатія? Знаєте ж, як у селі. Чутки відразу ширяться… Обурювалися, поки не дізналися, що відбувається і для кого новий будинок будується. Тут вже стали інше говорити: людина заслужила, ось це правильно. Є люди, від яких йде світло. Павло – такий! Випробування, які йому довелося пережити, не зламали цю людину, а навпаки – зробили доброю, привітною, чуйною“.

Будинок для Павла будували всією громадою: активну участь у будівництві брали його сусіди, знайомі, друзі і земляки. Всім хотілося зробити свій внесок у добру справу! На допомогу прийшли навіть знаменитості – богатир Василь Вірастюк і співачка Віра Брежнєва. Це дивно, але виявилося, що долі цих зірок схожі з історією героя проекту.

vremya-stroyt_1-vypusk_dnepr-1

Подібного реаліті-шоу в Україні ще не було. Це відбувається вперше у нашій країні. Я радий допомогти Павлу, з яким ми чимось схожі. Ми обидва в житті пережили трагедії. І я радий бути частинкою фундаменту, який придумала і втілила команда проекту“, – розповів Василь Вірастюк.

І Василь, і Віра на власному життєвому досвіді переконалися, наскільки потрібна і важлива підтримка в скрутну хвилину.

Время строить” дарує людям надію. Надію на краще, що може статися і обов’язково станеться з нами! Я вірю: щоб дива траплялися, потрібно їх самому для когось робити, будувати мрії по камінчику, розфарбовувати найяскравішими фарбами. Для цього потрібно дуже багато сил. І набиратись їх краще за все вдома, в колі близьких і коханих“, – вважає Віра Брежнєва.

Команда проекту “Время строить” переконалася: найрізноманітніші люди готові прийти на допомогу. Важливо, щоб хтось зробив перший крок…

Люди повинні бачити перед собою приклад, як, будучи людиною з інвалідністю, можна досягати успіхів. Павло – сповнений сил і цілеспрямований. Це мотивує всіх трудитися і не зупинятися на досягнутому, – впевнена Оксана Марченко. – Павла чекає не лише новий будинок, але і багато сюрпризів. На нього чекають неймовірні зміни у житті. І я хочу, щоб, подивившись наш проект, люди в інших містах теж щось робили для своїх дітей, односельчан, сусідів. Сьогодні ми зробимо щасливою одну людину, а завтра будемо трошки щасливішими самі, адже наші бажання теж будуть здійснюватися!

Как изменится жизнь Павла? Какие сюрпризы для него подготовили Оксана Марченко, Вера Брежнева и Василий Вирастюк? Смотрите 2 декабря в 20:30 на телеканале “Интер” первый выпуск реалити-шоу “Время строить”.

Як зміниться життя Павла? Які сюрпризи для нього підготували Оксана Марченко, Віра Брежнєва та Василь Вірастюк? Дивіться 2 грудня о 20:30 на телеканалі “Інтер” перший випуск реаліті-шоу “Время строить”.

 

Підписуйтесь на сторінку проекта

Поділитися в соціальних мережах