Від розбірок радикалів із маршрутчиками страждають пересічні сумчани

У ВК-групі “Cумы – лучший город в мире!” сумчани активно обговорюють акції радикалів проти міжгородних перевізників. Більшість коментаторів сходяться на тому, що від цих розбірок страждають пересічні громадяни, натомість є тільки одиниці прихильників утисків, що відбуваються останніми днями.

“Молодцы ребята! Все правильно делают!!! Давно пора в Киев пешком ходить! А в Борисполь будем все вместе на такси ездить, 100$ всего то. Вот я не понимаю, зачем возвращаться в 90-е так открыто? Хотя-бы не палились уже…” – іронізує Влад Панченко.

А Василь Петров звертає увагу на те, що потяг на Київ не забезпечує потребу у перевезеннях, адже курсує тільки двічі на добу:

“Что конкретно у них не так с документами и налогами? На заборе тоже много чего написано, но хотелось бы хоть каких-то фактов. Поезд ездит 2 раза в сутки и в неудобное время. К поезду нету подвозки и развозки”.

Марія Тузко також наголошує, що залізничного сполучення із багатьма містами немає:

“поезд..поезд.. а если нет железнодорожного соединения… тот же маршрут Сумы-Днепр, Днепр-Сумы, который санавто предоставляет, то что делать? пешком идти?”

Деякі сумчани, яким пощастило придбати путівку на зокордонний відпочинок, обурюються, що через забастовки можуть просто запізнитися на літак і втратити гроші.

Поділитися в соціальних мережах