Від сумчан чекають пропозицій по проекту скверу на Харківській

Управління архітектури та містобудування розпочинає процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території між вулицею Харківською та проспектом Михайла Лушпи.

Метою розроблення даної містобудівної документації є уточнення у більш крупному масштабі положень схеми планування території об’єкту; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; визначення містобудівних умов і обмежень; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури; організації пішохідного і транспортного руху; розміщення місць паркування транспортних засобів, забезпечення екологісної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

Із проектом детального плану території можливо ознайомитись в управлінні архітектури та містобудування (вул. Воскресенська, 8а) з 28 грудня 2017 року по 31 січня 2018 року.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах