Відносно посадовців мерії порушено 16 кримінальних справ

Наразі правоохоронці розслідують 16 кримінальних проваджень, які були відкриті проти посадових осіб Конотопської міської ради та керівників деяких комунальних підприємств міста.

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха у Фейсбуці оприлюднив офіційну відповідь керівника Конотопської місцевої прокуратури Сергія Сегиди про розпочаті кримінальні провадження стосовно посадових осіб Конотопської міської ради та керівників комунальних підприємств міста.

Як вказано у листі, з жовтня 2015 року у провадженні Конотопського ВП ГУНП в Сумській області перебувало 20 кримінальних проваджень, розпочатих за заявами та повідомленнями про вчинення злочинів посадовими особами Конотопської міської ради та комунальних підприємств зазначеної міської ради.

«За наслідками розслідування станом на 10.03.2017 кримінальні провадження стосовно керівника комунального підприємства «Муніципалітет» та завідувача ДНЗ №13 «Веселка» з обвинувальним актом направлені для розгляду до суду, розгляд яких на цей час триває, 2 кримінальні провадження закрито та 16 — розслідується слідчими Конотопського ВП ГУНП в Сумській області», — йдеться у відповіді на звернення обласного депутата.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах